Херсонський держуніверситет лідер в регіоні

ХДУ, університет, рейтинг
Національна дослідницька рада Іспанії опублікувала чергову редакцію міжнародного рейтингу університетів світу Ranking Web of Universities (Webometrics).

Цьогорічний рейтинг охоплює понад 31 тисячу світових вишів, з яких 316 –українських. За даними дослідження, серед ЗВО України Херсонський державний університет посідає 52 місце.

«У порівнянні з минулим роком, Херсонський державний університет піднявся на чотири сходинки, що дозволило утримати лідерські позиції серед закладів вищої освіти Херсонщини», – зазначає ректор ХДУ Олександр Співаковський.

В основі рейтингу – оцінювання наукової, навчальної та соціальної місії університетів опосередковано через показники представлення у веб-просторі:

Impact (вплив) – комбінація кількості зовнішніх гіперпосилань на домен університету й кількості доменів, з яких ці посилання надходять;

Openness (відкритість) – кількість наявних на сайті університету файлів у форматах Adobe Acrobat, Microsoft Word і Microsoft PowerPoint, проіндексованих академічною пошуковою системою Google Scholar;

Excellence (висока якість) – кількість наукових статей, що опубліковані авторами університету в журналах, проіндексованих наукометричною базою Scopus, та входять до складу 10% статей (найбільш цитованих у своїх наукових галузях за версією Scimago Group).

Прес-центр ХДУ
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів