В Олешках працівникам Центру культури та дозвілля не виплачують зарплатню

Олешки, зарплатня, міська влада
Міська влада в Олешках знову когось звинувачує у невиплатах заробітної плати працівникам цього закладу. В цей раз винуватцями є Херсонська районна рада, - повідомляє депутат від партії «Наш край» Павло Потоцький:

- Хочу нагадати усім, що рішення про передачу Центру культури та дозвілля у власність Олешківської міської ради, Херсонською районною радою було прийнято ще 19 січня цього року, однак питання про прийняття цього закладу до власності міста так і не було винесено на розгляд сесії Олешківської міської ради, яка відбулася 28 січня 2021 року.

На мою думку, про це я вже писав і раніше, мабуть хтось з чиновників Олешківської міської ради дуже ласий до бюджетних грошей, а саме 9 000 000 млн грн вільних залишків, які залишила Олешківська районна рада - Херсонській районній раді.

Хочу зазначити, що Олешківська міська рада не має жодного відношення до вільних залишків минулого 2020 року, які були фактично сформовані за рахунок податку з доходів фізичних осіб.

З 01 січня 2021 року цей податок зараховується до Олешківського міського бюджету, за рахунок саме цих коштів і утримувався Центр культури та дозвілля. У зв'язку з чим згідно законодавства чиновники Олешківської міської ради з початку 2021 року повинні були передбачити кошти на фінансування цього закладу. Але мабуть їх цікавить інше...

Прикро, що заручниками жадібності деяких можновладців стали працівники культури, - співчуває Павло ПОТОЦЬКИЙ.
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів