У керівництві Скадовської міськради депутатів не бачать і не чують

Скадовськ, міськрада, Сокольчук
Так вважає депутат Скадовської міської ради Олег Сокольчук, який висловив свою позицію щодо роботи керівництва міської ради, депутатського корпусу та про питання, які дійсно турбують мешканців Скадовська:

- Місцеві вибори закінчились обранням міського голови та двадцяти шести депутатів від шести політичних партій. Навряд на скадовському місцевому рівні сильно вплинули назви партій – люди голосували за людей. Також люди бажали повернути Яковлєва, що врешті решт і відбулося.

Хтось намагається розділити депутатів на колір на прихильність до влади або опозиції, але одне чітко прослідковується – після виборів всі, включаючи міського голову забули про людей, про програми та ідеї з якими ще тоді кандидати йшли на вибори.

На першій сесії з вуст міського голови та деяких депутатів лунало – у нас майже однакові програми і багато спільного. Та НІ – не було в наших програмах оптимізації (ліквідації) сільських дитячих садків, не було реорганізації центру «Надія», соціальних служб, бажання працевлаштувати всіх «прихильників» та інше, хто провів передвиборчу компанію на брехні та бруді, той виносить на розгляд ради такі проекти рішень.

Ми всі депутати разом з міським головою несемо відповідальність за те що відбувається сьогодні в громаді. Але як депутат може реагувати на проекти рішень, якщо їх щойно перед сесією друкують, сесії міської ради просто не готують, чому сесія на 50 питань іде не 50 хвилин, а 5 годин?

Під час свого спілкування з громадою міський голова Олександр Яковлєв згадав мене і моє зауваження щодо штатів міськради та визнав його недоречним, але при цьому використовував маніпуляцію саме при підрахунку, адже він не міг не помітити що в штати Голої пристані включені працівника соцзахисту а у нас вони затверджені окремим штатним розписом а це додатково 69 одиниць.

Це звичайний приклад подачі інформації з метою виправдання своїх дій або намірів, але в даному випадку це публічна інформація перевірити яку може кожна людина власноруч, а не абстрактна яку люди приймають на віру але перевірити не мають можливості.

Порівняння з Гопрами:

Громада менше – бюджет більший: 254 млн – Скадовськ; 280 млн – Гопри

Апарат Гопри – 147,5 (включаючи терцентр) – Скадовськ – 105 м/р + 69 терцентр = 174

Заробітна платня на утримання аппарату – Горпри – 16,5 млн.грн, Скадовськ – 19,5 + 7,8 (терцентр)

Станом на 20 січня 2021 року: Гопри 2 сесії – 87 рішень, Скадовськ – 6 сесій – 99 рішень.

В середньому одна людина-фахівець обходиться міській раді – 200 тис. грн. фонду оплати праці на рік, заступники приблизно 300 тис. Економія фонду заробітної платні за січень складає приблизно – 300 тис. грн., які можна було би пустити на громадські проекти, відділ соцеконом розвитку та інше – економію використали на премії!

Але ж депутатів не бачать та не чують! 05.01.2021 року на сесії міської ради мною було зачитано та подано ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ щодо інформування на сайті міської ради, соціальних мережах мешканців громади станом захворюванності на COVID, - скоро місяць – реакції – нуль! 21.01.2021 на звернення мешканців міста підготував відповідний ДЕПУТАТСЬКИЙ ЗАПИТ на міського голову – запит не розглядався...

І останнє, - взагалі не розумію: навіщо такому класному міському голові такі поганці депутати? Відповідь проста – для того щоб на кнопку натиснути, а за що там голосують… Так було з деякими проектами рішень, коли готувалося одне, голосували за друге, в результаті маємо третє, - підсумовує Олег СОКОЛЬЧУК.

Фото Олександр Харчіков
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон