Віталій Булюк: Ми зробили лише невеликий крок до вирішення тарифної кризи в країні

Віталій Булюк: Ми зробили лише невеликий крок до вирішення тарифної кризи в країні
Під тиском громадськості влада таки спохватилася - народні депутати зареєстрували проект постанови, якою пропонують Кабінету Міністрів України повернути окремий тариф на споживання електроенергії за перші 100 кВт-год.

Відповідний проект постанови №4650 зареєстрований у Верховній Раді. Також депутати пропонують встановити окремий тариф на електричну енергію, що відпускається населенню для будинків, обладнаних опалювальними електроустановками, і негазифікованих будинків, – за обсяг, спожитий до 3000 кВт-год на місяць.

- Представники влади второпали, що зайшли далеко і шуткувати з українцями не варто. Адже насправді те, що вони вчиняють, це по суті крадіжка засобів існування з кишені кожного громадянина країни.

Але зацініть красу гри – влада видає повернення тарифу за свою перемогу! Таке враження, що її коротка пам'ять видалила з «операційки» спомин про те, до цих дій її не один місяць підштовхували протести громадськості в багатьох великих містах і маленьких селищах по всій Україні.

В авангарді протестного руху стояла Херсонщина з активною позицією її мешканців і партійців «НАШОГО КРАЮ». Ми з вами зробили лише невеликий крок до вирішення тарифної кризи в країні. Реальна ситуація на місцях, не дає нам причин для заспокоєння, - попереджає Віталій БУЛЮК.
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів