На Херсонщині перевірять умови перебування в будинках для літніх людей

На Херсонщині перевірять умови перебування в будинках для літніх людей
Сьогодні, 27 січня, в облдержадміністрацій відбулася нарада, на якій розглядали питання перевірки закладів, що надають соціальні послуги з проживання, на дотримання вимог щодо їх діяльності.

За словами начальника Нацполіції в області Олександра Прокудіна, правоохоронцями вже перевірено 30 таких об’єктів, у яких загалом перебуває понад 1800 осіб. З вказаної кількості тільки 18 виявилися офіційно зареєстрованими.

Також він підкреслив, що до роботи таких установ є багато запитань: реєстрація підприємства, працевлаштування робітників, наявність договорів на надання медичних послуг тощо.

Тож для перевірки закладів області, які надають соціальні послуги з проживання, т. в. о. голови облдержадміністрації Сергій Козир доручив створити робочу групу, до якої увійдуть працівники ДСНС, правоохоронних органів, Держпраці, медики, соцпрацівники.

“Це потрібно, аби максимально швидко перевірити усі заклади області, які надають соціальні послуги з проживання. Надалі ми зможемо напрацювати дорожню карту з заходами, які дозволять зробити перебування людей в цих закладах безпечним”, - наголосив очільник області.

Нагадаємо, що 21 січня у Харкові в приватному будинку для людей похилого віку сталася жахлива пожежа, яка забрала життя 15 людей. Наразі розпочато кримінальне провадження за фактом порушення вимог пожежної безпеки, що спричинило загибель людей.

На позачерговому засіданні Кабінет Міністрів України поставив доручення перевірити в усіх областях України заклади, які надають соціальні послуги з розміщення, на законність функціонування.

За матеріалами Херсонської облдержадміністрації


© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів