Голова Олешківської ОТГ хоче доплату за рослинництво

Рищук, доплата, ОТГ
Завтра, 28 січня відбудеться сесія Олешківської міської ради, де на порядку денному буде розглядатися близько 40 питань, серед яких є і дуже цікаві, - наголошує депутат від ПП «Наш край» Павло Потоцький.

Наприклад, одним із проектів рішень, яке внесено до порядку денного, пропонується встановлення Рищуку Євгену Миколайовичу Олешківському міському голові, доплату за науковий ступінь кандидата сільськогосподарських наук зі спеціальності рослинництво у розмірі 5 відсотків до посадового окладу з 20 листопада 2020 року.

- Звісно, ну куди ж ми без доплат пану голові – робота ж важка і нервова. Але й це не так сумно, головне те, що даний проект рішення не відповідає вимогам чинного законодавства і у разі його прийняття така доплата міському голові буде незаконна.

Хоча в проекті рішення є послання на нормативний акт, яким передбачається доплата за науковий ступінь, але постанову треба читати до кінця, а не лише її початок:

Згідно підпункту 2 пункту 3 постанови КМУ від 09 березня 2006 року №268 "Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів" дійсно посадовим особам органів місцевого самоврядування здійснюється доплата за науковий ступінь кандидата або доктора наук з відповідної спеціальності - у розмірі відповідно 5 і 10 відсотків посадового окладу.

Але є одне "Але"! Згідно підпункту 4 пункту 3 Постанови КМУ така доплата за науковий ступінь та надбавка за почесне звання виплачуються працівникам, якщо їх діяльність збігається за профілем з науковим ступенем або почесним званням.

От і виникає питання, яким чином діяльність Олешківського міського голови, який має науковий ступінь кандидата сільськогосподарських наук зі спеціальності рослинництво, збігається зі службою в органах місцевого самоврядування? Що вирощуватиме пан Рищук в Олешківській міськраді?, - цікавиться Павло ПОТОЦЬКИЙ.
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон