У Херсоні допомагають юним спортсменам

У Херсоні допомагають юним спортсменам
М'які пазли-татамі для занять з ушу подарував малим спортсменам підприємець та меценат Юрій Рожков, лідер Громадської платформи «Добро переможе».

З проханням застелити підлогу, щоб діти менше травмувалися, звернулась мама 9-тирічного Макара - Ольга Моргачова. Адже знає, як це лікувати перелом кістки у сина! Татамі, на яких досі займались діти, належать 39 школі, та і їх було недостатньо.

Купити нові батькам накладно, адже виховання спортсмена сім'ї коштує дуже дорого! - бідкаються батьки. Костюм, обладнання, внески за змагання, транспорт, путівки... все лягає на їх плечі. Тому звернулись за допомогою до Юрія Рожкова - мецената, який вже неодноразово підтримував юних спортсменів.

Успіхи і здоровий розвиток любих дітей - найважливіше для батьків! Зокрема, Макар Моргачов посів перше місце у Всеукраїнському відкритому Кубку з ушу в Миколаєві! А представники Федерації ушу Херсонської області три роки поспіль виборювали золото!


"Це - наша гордість! Тому я залюбки підтримую розвиток спорту на Херсонщині!" , - постійно підкреслює Юрій РОЖКОВ.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів