Для благодійних обідів у Херсоні купили новий посуд

посуд, обіди, Рожков
У холодні зимові дні гарячі обіди для херсонців, що потребують допомоги, особливо смачні і актуальні!

Тому Юpiй Рожков, лідер Громадської платформи «Добро переможе» подбав про закупівлю об'ємних харчових термоконтейнерів для волонтерів, які опікуються бездомними і наркозалежними громадянами.

"Кожен з нас потребує тепла від гарячого чаю або супу. Але не менше - від турботи! Важливо знати, що ти не один у своїй проблемі і тобі обов'язково допоможуть. Ми домовились із служителями Церкви Хреста Спасителя про співпрацю.

Вони годують людей гарячими обідами у наметах обігріву. А також безкоштовно пригощають щочетверга, о 13 годині на бульварі Мирному та по суботах, о 12 годині у Шуменському парку. Це - блага справа і я щиро вдячний усім добродіям!" - каже благодійник Юрій Рожков.

Сьогодні придбаний посуд вже у роботі. "Це - утеплені ємності по 32 літри і вони дуже зручні, це вам не пластик, а метал. Для каш, супів, напоїв... Мріємо поступово замінити наші ходові пластмасові ємності на такі ж, термічні, з кришками. А ще у планах - взяти під опіку вокзали, зігріти чаєм тамтешніх безхатьків. Ми всі люди, Божі створіння. І маємо допомагати один одному!" - ділиться враженнями волонтер, служитель церкви Володимир Дьомін.


© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон