В Олешківському районі Херсонщини руйнується система опалення у школах

Олешки, опалення, Потоцький
З цього приводу на завтра, 21 січня терміново скликаюсь позачергову сесії Олешківської міської ради, - повідомив депутат міськради Павло Потоцький:

- Ця сесія збирається фактично із-за одного питання, виділення коштів на ремонт системи опалення у Олешківській школі № 4 та Олешківській школі № 2. У цих навчальних закладах з 01 січня 2021 року відсутне опалення, що в свою чергу в результаті низьких температур призвело до розмороження системи опалення та руйнування батарей.

Особисто для мене це не стало несподіванкою, оскільки я писав ще на початку січня місяця цього року, що ця проблема виникне. Про це також писав до Олешківської міської ради і начальник Центру по обслуговуванню закладів освіти району М. Литвиненко.

Нічого не потрібно було придумувати, а лише, спільно з Центром по обслуговуванню закладів освіти, відпрацювати заходи щодо укладення угод на газопостачання та транспортування газу до освітніх закладів Олешківської громади. Тим паче всі тендерні процедури були проведені і лише залишалося підписати відповідні угоди.

Але чиновники Олешківської міської ради вирішили по іншому, і розпочали тендерні процедури на газпостачання та транспортування газу спочатку…

І тепер коли прийшли морози і трапилась біда у освітніх закладах, нам знову у «відосіках» у соцмережах та на сайті Олешківської міської ради розказують, що всі винуваті окрім них, хоча все було заздалегідь очевидним.

Жителям громади мабуть дуже цікаво слухати те, що міська рада перша рапортує про ті проблеми, які виникають, але впевнений, що люди чекають не інформації про проблеми, а шляхи їх вирішення. Тому завтра збираємось на сесію аби ліквідовувати наслідки діяльності господарів, - вважає депутат від ПП «НАШ КРАЙ» Павло ПОТОЦЬКИЙ.
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон