У Херсоні планують відновити пільговий проїзд у тролейбусах

У Херсоні планують відновити пільговий проїзд у тролейбусах
У херсонських тролейбусах мають діяти пільги для людей похилого віку, осіб з інвалідністю, захисників, малозабезпечених категорій населення, - заявив голова постійної комісії Херсонської міськради з питань ЖКГ Юрій Рожков, який ініціює розгляд даного питання офіційним зверненням до виконкому міської ради:

- Так, я розумію, що зараз карантин, усім важко. Але найважче стареньким і хворим. За будь-яких умов чи погоди їм все одно доводиться їздити до лікарень, вирішувати власні невідкладні питання і проблеми. Щоб не витрачати 2,50 вони йдуть пішки... Так, для пенсіонерів це - гроші. І відміна пільг дуже відчутна та болісна.

Ми робочою групою міської ради у складі мене, Юрія Рожкова, Галини Лугової - секретаря Херсонської міської ради, Владислава Кондратова - заступника міського голови з питань ЖКГ та Ігоря Житченка - керівника КП "Херсонелектротранс" опрацювали дане питання, запросивши до обговорення й представників громадських організацій.

Вважаємо, що рішення попереднього міського голови Володимира Миколаєнка про відміну пільг на перевезення від 17.11.2020 р. є неприйнятним.

Пропонуємо їх відновлення у транспорті КП "Херсонелектротранс" на період карантину у таких часових проміжках:

- з виїздом першого тролейбусу до 7:00;
- з 10:00 до 15:00;
- з 19:00 до останнього тролейбусу цього дня.

Гадаю, так буде зручно усім. Цілком можливо розпланувати час і скрізь встигнути. Пенсіонери часто їздять раненько, а основна маса херсонців, що працюють та навчаються - вже за ними. Оскільки дозволено проїзд лише на сидячих місцях, треба розподілити потоки.

Ми не забуваємо і про працюючих людей, які сплачують податки. Для них розвантажуємо зручний час протягом робочого дня. Так пасажири не скопичуватимуться в один період, - вважає Юрій РОЖКОВ.
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів