Вступна кампанія-2021: терміни, нові умови та особливості

кампанія, особливості, терміни
Цьогоріч основний етап вступної кампанії-2021 заплановано провести у звичні для вступників та закладів освіти терміни – у липні 2021 року.

Основні дати вступної кампанії

З 1 липня розпочинається реєстрація електронних кабінетів та завантаження до них документів, а з 14 липня – прийом заяв та документів.

Кінцевий термін подання заяв 23 липня – для тих, хто вступає лише за сертифікатами ЗНО, та 16 липня – для осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів.

Нововведення

За новими умовами значно розширено можливості використання електронного кабінету вступника – наступного року подавати електронні заяви зможуть вступники, які планують продовжити навчання після здобуття ОКР молодшого спеціаліста (за умови наявності сертифікатів ЗНО). Також передбачено можливість виконання вимог до зарахування через електронний кабінет з використанням кваліфікованого електронного підпису (КЕП) вступника. Це значно полегшить процес подачі оригіналів документів, а також зменшить черги в приймальних комісіях влітку.

Звертаємо увагу вступників, що у 2021 році буде встановлено обмеження кількості заяв, які вони зможуть подати на небюджетні конкурсні пропозиції (контракт) – загалом не більш ніж 30 заяв. До того ж, задля уникнення непорозумінь із наданням рекомендацій на контракт, заяви тих вступників, які зараховані на бюджет, будуть автоматично виключені на всі інші конкурсні пропозиції за винятком випадків, коли вступник сам виявить бажання їх залишити (якщо планує навчатися більш ніж за однією освітньою програмою, більш ніж в одному закладі освіті тощо).

Що зміниться для вступників до магістратури?

Єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ) до магістратури буде обов’язковим для всіх спеціальностей. Для надання більшої ваги фаховому вступному випробуванню під час вступу до магістратури запроваджено вагові коефіцієнти. Відтепер заклад зможе збільшити вагу бала за фахове випробування, залишивши на іспит з іноземної мови щонайменше 25%.

Реєстрація на ЄВІ та ЄФВВ триватиме з 11 травня до 3 червня. Єдиний вступний іспит відбудеться 30 червня, а єдине фахове вступне випробування – 2 липня.

Реєстрація електронних кабінетів та завантаження до них документів розпочнеться 1 липня. Прийом заяв та документів для цієї категорії вступників стартує 15 липня і триватиме до 23 липня.

У новому році вступники до магістратури зможуть використовувати результати ЄВІ 2020 та 2021 року, результати єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) – лише 2021 року.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон