В Олешківській міськраді вимагають позачергової сесії

Олешки, міськрада, сесія
Сьогодні, 12 січня депутати Олешківської міської ради від політичної партії "Наш край" Іващенко Т.М. та Потоцький П.Б. звернулися до міського голови з приводу скликання позачергової сесії міської ради.

Депутати вимагають прийняття Олешківською міською радою звернення до органів влади, яке захистить жителів Олешківської громади вiд підвищення тарифів на електроенергію, газопостачання та транспортування газу, які значно збільшилися з 1 січня 2021 року.

Зокрема збільшено ціну на газ для населення на 14%, встановлено для усіх побутових споживачів фіксовану ціну на електроенергію з 1 січня по 31 березня 2021 року у розмірі 1,68 грн (з ПДВ) за 1 кВт.год. незалежно від обсягу споживання.

- Сподіваємось на те, що Олешківський міський голова скличе позачергову сесію з цього болючого питання і на підтримку своїх колег депутатів Олешківської міської ради, - наголошує депутат від ПП «НАШ КРАЙ» Павло ПОТОЦЬКИЙ.
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон