Херсон переймає харківський досвід управління містом

Херсон, Харків, Колихаєв
Міський голова Херсона Ігор Колихаєв побував з робочим візитом у Харкові, де взяв участь в роботі круглого столу в харківській мерії.

Під час заходу виступили заступники Харківського міського голови. Вони розповіли про напрямки, які курирують, а також про великі і цікаві проєкти, які реалізуються в місті.

Зокрема, мова йшла про те, як у Харкові борються з коронавірусом, про роботу з громадськими організаціями, про розвиток транспортної інфраструктури, про діджиталізацію міських сервісів і молодіжну політику, про економічні показники і роботу центрів надання адміністративних послуг, про співпрацю з міжнародними фінансовими організаціями тощо.

Як зазначив Ігор Колихаєв, його зацікавило чимало харківських напрацювань: «Харків - одне з передових міст у різних напрямках. Це, у значній мірі, заслуга людини, якої вже немає з нами, - Геннадія Кернеса. Він підібрав команду професіоналів, і результат очевидний: Харків значно виділяється на тлі інших міст.

Я бачу, що багато що залежить від людей, які керують міським господарством. Ми проведемо в Херсоні кадровий аудит, щоб створити якісну команду управлінців, які зможуть виконувати поставлені завдання, планувати на довгострокову перспективу. А перед харківською командою я знімаю капелюх», - підкреслив мер Херсона.

Також Ігор Колихаєв, під час робочого візиту до Харкова з керівництвом міста. Херсонський мер поділився враженнями від побаченого і почутого у Харкові: «Дійсно, нам є чому повчитися, є що перейняти. Головне, що я для себе відзначив, - це ефективна структура управління міським господарством та підбір кадрів. Як результат, я бачу блиск в очах людей, і вони пишаються тим, що вони харків'яни», - сказав мер Херсона.

За матеріалами city.kharkov.ua
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон