Нові перспективи співпраці Херсонського держуніверситету із закладами дошкільної освіти

співпраця, дошкільні заклади, ХДУ
Вчора, 6 січня, представники Херсонського державного університету долучилися до відкриття нової групи у Херсонському закладі дошкільної освіти №33 ім.Фрідріха Фребеля Херсонської міської ради. Наш університет із дитячим закладом пов’язують не лише давня співпраця, спільні ідеї та проєкти, а й плани на майбутнє. Крім того, це унікальна база практик для студентів педагогічного факультету, що вивчають особливості Фребельпедагогіки.

Від нашого освітнього закладу на заході були присутні ректор ХДУ Олександр Співаковський, деканеса педагогічного факультету Любов Петухова та доцентка кафедри педагогіки та психології дошкільної та початкової освіти Олена Анісімова.

«Херсонський державний університет із закладом дошкільної освіти поєднують давні зв’язки та плідна співпраця. Разом ми створюємо спільні майданчики, де формується людський капітал. Дитсадок – місце дитинства, де створюється інтелект майбутнього. Якщо ще 30 років тому все закривалося, то зараз навпаки – відкриваються дитячі садочки й нові групи. І якщо у майбутньому ми побачимо такий тренд, то це означає тільки одне – Херсонщина має майбутнє», – прокоментував Олександр Співаковський.

Зазначимо, що майже 20 років на педагогічному факультеті Херсонського державного університету вивчається педагогічна система німецького вченого Фрідріха Фребеля. Очолює цей напрям міжнародної діяльності деканеса педагогічного факультету Любов Петухова, яка є головою обласної громадської організації «Фребельтовариство». Координаторкою Освітнього центру Фрідріха Фребеля, який функцонує у ХДУ, є доцентка кафедри педагогіки та психології дошкільної та початкової освіти Олена Анісімова.

Наразі освітній центр здійснює науково-методичний супровід виховних заходів та освітнього процесу дитячого садочку № 33. До того ж, це одна з основних баз практик для студентів педагогічного факультету.

«Понад 90% всіх вихователів закладу – випускники нашого факультету. Всі вони вивчали фребельпедагогіку і тому мають унікальні фахові знання, які активно впроваджують у професійній діяльності», – зазначає Олена Анісімова.

Директорка Херсонського закладу дошкільної освіти № 33 ім.Фрідріха Фребеля Агафія Ковальчук зазначає, що у новій групі активно впроваджуватимуться методики, запропоновані Фрідріхом Фребелем.

Нова група – це ще один майданчик для відточування професійних навичок студентів та викладачів педагогічного факультету ХДУ у сфері дошкільної освіти, а також можливість розширити знання про методи фребельпедагогіки та її особливості.

Прес-центр ХДУ
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон