У Херсонському держуніверситеті обговорили перспективи співпраці з іноземними колегами

ХДУ, ректор, Співаковський, співпраця
Сьогодні, 10 грудня, до Херсонського державного університету завітав поважний гість – ректор Поморської Академії у Слупську (Республіка Польща), професор Збігнєв Осадовський.

Пан професор зустрівся із ректором ХДУ Олександром Співаковським. Також провів інформаційну зустріч зі студентською спільнотою вишу, яка навчається в Поморській Академії за програмами «Management. International Business» та «Подвійний диплом».

Вітаючи поважного гостя, ректор ХДУ Олександр Співаковський відмітив, що Херсонський державний університет та Поморська Академія у Слупську мають спільні потужні проєкти, тривалий час співпрацюють, у тому числі й за програмою подвійних дипломів:

«Логічним розвитком є програма, яка фінансується європейським союзом, а саме магістерська програма – менеджмент. Для нас дуже важливо, що пан ректор Збігнєв Осадовський сьогодні у нас в гостях, та може особисто представити нову можливість студентству Херсонського державного університету».

У свою чергу, пан Збігнєв Осадовський відмітив, що Поморська Академія у Слупську постійно працює над самовдосконаленням, відкриває нові спеціальності. І менеджмент – одна з них.

«Це унікальна можливість для студентів, адже програма – безкоштовна, молодь має піклуватися тільки про власне харчування та проживання», – прокоментував професор. І продемонстрував презентацію, в ході якої ознайомив студентів з інфраструктурою Слупська і Поморської Академії зокрема. Поважний гість подякував керівництву Херсонського державного університету за запрошення і спілкування з молоддю.

Зазначимо, що мета зустрічі – обговорення перспектив розширення співпраці між ЗВО та налагодження взаємодії у сфері освітнього й наукового співробітництва Поморської Академії та Херсонського державного університету.

Прес-центр ХДУ

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон