У Херсонському держуніверситеті відкрили нову сучасну лабораторію

Співаковський, лабораторія, відкриття
Сьогодні, 10 грудня у Херсонському державному університеті на наймолодшому факультеті – медичному відкрили навчально-дослідницьку морфологічну лабораторію.

На створення аудиторії було витрачено 1 мільйон гривень. Кошти виділені з фонду Херсонського державного університету. Однією з особливостей новоствореної лабораторії є надсучасний інтерактивний анатомічний стіл високої роздільної здатності.

Надсучасне обладнання підвищить ефективність викладання медичних дисциплін. Окрім нових технічних можливостей, у додаток до столу медичний факультет отримав цикл лекцій, що охоплюють анатомічні теми різних рівнів. Працює стіл за принципом 3D-відео, яке можна зупинити та налаштувати відеоряд.

Ініціатором даної інвестиції є ректор ХДУ Олександр Співаковський. На урочистому відкритті він зазначив, що новостворена аудиторія дозволить вивести навчальний процес на абсолютно іншу якість.

«Дуже важливо, аби ми готували високоякісних фахівців. Ми маємо побудувати кластерну модель взаємодії, де наші студенти мали б доступ до відповідних технологій. Я дуже сподіваюся, що клініки стейкхолдерів також стануть майданчиком практики для наших студентів. Ця аудиторія – лише перший крок. Ми плануємо й надалі вкладати кошти у розвиток матеріально-технічної бази факультету й університету в цілому. Студенти повинні мати якісний доступ до якісних знань, які стануть у нагоді у майбутній професійній діяльності», – підкреслив Олександр Співаковський.

«На сьогоднішній день дуже гостро стоїть питання біоетики і біобезпеки. Тому нове обладнання дозволить майбутнім медикам досліджувати організм людини до дрібниць, використовуючи сучасні технології. До того ж, придбане обладнання поліпшить роботу й викладачів», – відмітила декан медичного факультету Наталія Шахман.

Херсонський державний університет крокує в ногу з часом. А розвиток матеріально-технічної бази – один з найголовніших викликів керівництва освітнього закладу.

Тож відтепер студенти-медики, в першу чергу, а також молодь усіх спеціальностей університету матимуть доступ до якісних нових знань, які стануть їм у нагоді в майбутній професійній діяльності.

За матеріалами Прес-центру ХДУ
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон