Обрано нового голову Генічеської районної ради

голова, генічеська райрада, Коржевий
Сьогодні, 10 грудня у Генічеську відбулась перша сесія нової Генічеської ради нового скликання, до якої відтепер входить 4 райони Херсонщини.

На сесію прибули 37 депутатів з 38 списочного складу. Також були присутні обрані голови громад, представники громадськості, ЗМІ.

Голова Генічеської районної ТРК оголосила зареєстрований новообраних депутатів. До депутатського корпусу Генічеської районної ради увійшли 38 народних обранців. З них 24 – представники колишнього Генічеського району, 8 – Новотроїцького району, по 3 – з Іванівського та Нижньосірогозського районів.

Потім відбулася процедура обрання голови Генічеської районної ради На посаду голови Генічеської райради запропоновано двох кандидатів. Це Сергій Коржевий «Нам тут жити» (на фото – другий зліва) та Олександр Галько “Слуга народу”.

За підсумками таємного голосування головою Генічеської районної ради обрано Сергія Коржевого. За нього проголосували 32 депутати з 37 присутніх на сесії. Другого кандидата Олександра Галька підтримали 5 депутатів.

За матеріалами Новий візит
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон