Ігор Колихаєв: Херсонці будуть пишатися своїм містом і чиновниками, які для них працюють

Колихаєв, свято, концерт
На цьому сьогодні, 7 грудня, під час урочистостей з нагоди Дня місцевого самоврядування, наголосив міський голова Херсона Ігор Колихаєв:

- Ми всі прагнемо, аби Херсон став містом, яким херсонці будуть пишатися. І велика відповідальність за результат цієї роботи лягає на плечі працівників місцевого самоврядування, адже саме вони стоять в авангарді позитивних змін.

Бажаємо, щоб люди відчували, що кожен з працівників сфери місцевого самоврядування вкладає душу в свою професію і щоденну працю. Та досягти цього можна тільки в одному випадку: якщо ми дамо херсонцям результат, якого вони всі так довго чекають – успішне місто, де живуть щасливі люди.

Бажаємо кожному терпіння і сил. Стабільності вдома і здоров'я близьких. Віримо, що наші з вами плани на майбутнє Херсона збігаються. Нехай херсонці почнуть пишатися своїм містом і чиновниками, які для них працюють!


Під час церемонії нагородження Ігор Колихаєв звернув увагу присутніх на те, що роботу кожного, хто працює в органах місцевого самоврядування, з часом оцінюватимуть херсонці: «Я впевнений, що кожен з вас вкладає у свою роботу душу і серце. Результатом цього має стати успішне місто», - зауважив він під час урочистого концерту.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів