Збільшено резервний фонд Олешківської громади

Олешки, фонд, Потоцький
Надзвичайна ситуація с теплопостачанням у місті Олешки змусила нову владу об’єднаної громади думати про те, як запобігти таким «несподіванкам» - робити резерви.

Це зробили сьогодні, 4 грудня на другому пленарному засіданні першої сесії Олешківської міської ради 8 скликання, - повідомив депутат ОТГ Павло Потоцький:

- На цьому засіданні було розглянуто 19 питань. Найголовніше - збільшено резервний фонд громади, якого практично не було, на 2,5 млн грн.

Також внесені зміни до бюджетів сільських рад які, які увійшли до складу Олешківської ОТГ, але до кінця року фінансуються ще окремо.

Серед поточних питань найбільш значимі це питання про затвердження структури та загальної чисельності апарату Олешківської міської ради, яке я не підтримав, оскільки не згоден з таким великим штатом.

Крім того, було розглянуто питання про реорганізацію Козачелагерської, Костогризівської, Солонцівської, Підстепненської, Раденської сільських рад шляхом приєднання на виконання Закону України "Про децентралізацію". Затверджено положення про старосту. Прийнято питання про демонтаж газового котла на котельні № 7 в м. Олешки, - розповів Павло ПОТОЦЬКИЙ.
© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон