У ХДУ відбувся творчий дебют першокурсників факультету культури і мистецтв

ХДУ, першокурсники, мистецтво
На головній сцені Херсонського державного університету відбувся Фестиваль мистецтв «Дебют-2020» студентів I курсу факультету культури і мистецтв. Молодь підготувала конкурсну програму щорічного факультетського творчого фестивалю.

Три місяці виснажливих репетицій, нерви й суперечки, але як результат – яскраві, неповторні та креативні студентські виступи.

Мета творчого фестивалю мистецтв «Дебют» – виявлення творчих здібностей і талантів у студентів, відбір самостійних естрадних номерів для подальших виступів на фестивалях мистецтв ХДУ та творчої діяльності.

Присутніх в актовій залі Херсонського державного університету привітав декан факультету культури і мистецтв Микола Левченко. «Для нас першокурсники – завжди особливі студенти, і до них особливе ставлення. Впевнений, що вони зберігатимуть всі ті добрі традиції, які існують на нашому факультеті вже майже 23 роки! Адаптація у закладі вищої освіти – це не просто. Треба змінювати свої погляди, психологічне сприйняття всіх обставин, в яких зараз знаходитеся і це серйозний крок», – звернувся до учасників творчого Фестивалю декан факультету. Та побажав творчих успіхів і, безумовно, на відмінно скласти свою першу сесію у житті.

Концертна програма учасників складалася з номерів різних за жанром: вокал, хореографія, розмовний жанр, КВК, музичне попурі тощо. Вокальні номери виконувалися живим звуком, а виступи були цікавими й креативними.

Елегантні вокалісти й хореографи, розкуті актори й культурологи влаштували неймовірне свято для всього факультету. Усі учасники неабияк нервували за лаштунками, але виходили на головну сцену вишу й демонстрували все, на що здатні. З великої кількості талантів обрати найкращого буде важко, адже всі номери були не тільки яскравими, але й добре поставленими.

До складу поважного журі Фестивалю мистецтв «Дебют-2020» увійшли журналіст Антон Коломієць, керівниця театральної студії ЗОШ № 57 Лідія Степаненко, актор Херсонського обласного академічного театру ляльок Олександр Ворона, провідний актор Херсонського обласного академічного театру ляльок Станіслав Рубльов, художники-оформлювачі обласного Херсонського музично-драматичного театру ім.Миколи Куліша Анатолій Братченко і Роман Соломчак, педагог-організатор Херсонського обласного ліцею Олександр Іванов, провідний хореограф німецької туристичної компанії Віталій Крекша, провідні хореографи американської компанії «Аіда» Денис Шестаков і Анастасія Шестакова. Члени журі брали до уваги масовість, новизну, оригінальність, сценічну культуру, оформлення номера.

Як зазначають самі учасники Фестивалю для них важливо не те, хто одержить перемогу. Головне, що молодь стає ближче один до одного, краще пізнає своїх друзів та стають більш дружнішими.

Яскраві костюми, постановки, дивовижний вокал та хореографія не лишили байдужими жодного в актовій залі. Тож Фестиваль мистецтв «Дебют-2020» залишив найприємніші спогади та купу студентських емоцій!

Прес-центр ХДУ

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон