Херсонський держуніверситет активно співпрацює з партнерами в індустрії туризму

ХДУ, практика, туризм
Днями відбулася робоча зустріч доцента кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Херсонського державного університету Олексія Макієнка з начальником відділу рекреації НПП «Нижньодніпровський» Сергієм Шкарупою.

Під час обговорення змісту освітньої програми «Туризм» стейкхолдери висловили низку пропозицій, покликаних осучаснити склад освітніх компонентів, підвищити якість підготовки майбутніх фахівців у сфері туризму.

Зазначимо, що ще у жовтні поточного року було укладено угоду про співробітництво ХДУ з потужною рекреаційною установою Херсонщини – Національним природним парком «Нижньодніпровський».

Крім того, вже не один рік студенти-туристи проходять навчально-польову практику під керівництвом фахівців парку, знайомлячись з туристично-рекреаційним потенціалом Нижнього Подніпров’я. Також разом із викладачами кафедри долучаються до розробки нових водно-туристичних маршрутів у нижньодніпровських плавнях.

Прес-центр ХДУ
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів