У Херсоні рахують дерева та квіти

дерева, рахують, парк
Досить незвичну картину можна було спостерігати у міському парку імені Шевченка минулої суботи. Кілька людей обміряли стовбури дерев (на фото).

Як з’ясувалось, спеціалісти є представниками одного приватного підприємства, яке на замовлення балансоутримувача парку (тобто КП «Парки Херсона») проводить інвентаризацію зелених насаджень.

Займаються вони цим вже кілька років. Минулі роки рахували та збирали дані про зелені насадження на центральних вулицях Херсона, цього року – у парках.

До спеціальної програми вони вносять вид дерева, обхват стовбура, наявні хвороби. Інформацію будуть вносити не лише про дерева, а й про кущі та навіть квіти.

У спеціальній програмі усі зелені насадження позначені кольоровими точками. Наводиш на неї – і одразу бачиш усю інформацію про кожне дерево. Щоправда, представники фірми розповіли, що не знають чи буде доступ до таких даних в усіх мешканців Херсона.

Олена ПІМЕНОВА
Фото автора
© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон