Херсонському учню благодійники подарували інвалідний візок

Херсонському учню благодійники подарували інвалідний візок
Громадська платформа "Добро переможе" допомагає не лише херсонським медичним та освітнім закладам, а ще і адресно херсонцям, що потребують допомоги.

Так, на прохання директора гімназії №3 Олексія Петрова, лідер ГП "Добро переможе" Юрій Рожков, у співпраці з Фундацією "Голландія-Україна" та Благодійним фондом "Мангуст", допоміг доставити для школярів м’які меблі та інвалідний візок для учня цієї школи.

"До таких корисних подарунків від команди меценатів ми вже звикли, - розповідає керівник гімназії, - велике спасибі! А сьогодні хочеться висловити слова подяки і від нашого 9-класника Богдана та його родини. Йому передали з Голландії сучасний інвалідний візок.

Богдан - чудовий хлопчина! Але так сталося, що у нього ДЦП і зовсім незаможна сім'я. Ми гімназійним колективом, звичайно, його підтримуємо: для зручності, перевели 9 клас на перший поверх, зробили пандус, вирішуємо нагальні проблеми.

А зараз, за підтримки благодійників, передали візок. Богдан розуміє, що він - не самотній, у нього багато добрих друзів. Тепер і за кордоном", - розказав Олексій ПЕТРОВ.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів