Генічеські депутати проти розвитку туризму?

Генічеськ, туризм, депутати
Новообрані депутати планують ліквідувати відділ туризму в структурі ради об’єднаної територіальної громади, що викладало обурення місцевих жителів:

- Генічеськ. Легендарне Рожеве озеро, яке лідирує по запитах Google та тренд сезону. Кайт-школи. Термальні джерела. Море. Унікальні тисячолітні кургани із древніми похованнями. Географічно - це Кримський півострів. Тут неймовірні туристичні можливості.

Ідеологічно правильно, що Україна має розвивати туризм на цій території з потрійною активністю. Аби люди з анексованого Криму подивилися на той розвиток.

У Генічеському районі, за підтримки програми Проєкт USAID "Економічна підтримка Східної України", заплановано провести чимало заходів у наступному 2021 році. У тому числі легендарний Jazz Koktebel!

Хто це все буде координувати на місці? Хто буде допомагати елементарно із дозвільною системою та комунікаціями?

Ліквідація відділу туризму в одному з найперспективніших туристичних районів країни - це дика безвідповідальність.

Крім того, громадськість пильно стежить за їх діями, - пообіцяв редактор генічеського туристичного порталу «На море» Олексій ВОЙЦЕХОВСЬКИЙ.
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон