На Херсонщині центри надання адмінпослуг створюватимуть по всій області

цнап, генічеськ, підрозділи
Аби жителі Генічеської громади могли зручно отримувати адміністативні послуги на місці в смт Рикове та Новоолексіївка (є діючий ЦНАП) планують створити територіальні підрозділи центру надання адмінпослуг. Також віддалені робочі місця ЦНАПу з’являться і в інших населених пунктах громади.

Про це домовилися 24 листопада під час спільної зустрічі між представниками програми “ULEAD з Європою: створення ЦНАП”, облдержадміністрації, відділу цифрових послуг ОДА та керівництва Генічеської громади. Також у рамках подальшої співпраці Програма «U-LEAD з Європою» планує надати Генічеській громаді пакет підтримки, що включатиме:
  • консультаційно-методичну роботу з інституційного створення ЦНАП, його територіальних підрозділів та віддалених робочих місць, а також інтеграції важливих для громадян та бізнесу переліку послуг;
  • тренінги для персоналу ЦНАП та суб’єктів надання адміністративних послуг;
  • впровадження Інформаційної системи «Вулик» для автоматизації роботи ЦНАП;
  • облаштування передбачених для терпідрозділу ЦНАП в смт Рикове робочих місць меблями та комп’ютерною технікою.
Херсонська облдержадміністрація спільно з МінЦифрою проводить відповідну роботу щодо створення ЦНАПів в нових громадах, в тому числі й віддалених робочих місць та територіальних підрозділів таких ЦНАПів, по всій області.


© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон