Херсонці просять звернути увагу на дороги

Херсонці просять звернути увагу на дороги
На сайті офіційного інтернет-представництва Президента України зареєстрована електронна петиція про дорогу між Херсоном і Снігурівкою. З’явилась вона там ще 9 жовтня 2020 року. Її автор – Олександр Калаталюк.

«Вже багато років не ремонтується траса Херсон-Снігурівка, а саме починаючи з кордону Миколаївської області, Снігурівського району поблизу села Олександрівка і до самої Снігурівки. Прохання звернути увагу на цей багаторічний безлад», - сказано у петиції.

До завершення збору підписів лишилось 46 днів. Станом на 12 годину 25 листопада петицію підтримали 146 людей з необхідних 25 тисяч.

Це не перша електронна петиція до Президента стосовно ремонту доріг. Так, Анастасія Пронтенко просила капітального ремонту траси Запоріжжя-Херсон. А Дмитро Охотніков - капітального ремонту ділянки дороги М14 на відрізку Херсон-Миколаїв-Одеса. І зробити її 1 класу з 4 смугами руху.

Проте обидві петиції не зібрали необхідної кількості підписів…

Олена ПІМЕНОВА

Посилання на петицію: https://petition.president.gov.ua/petition/106720
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів