У Херсонському держуніверситеті професори провели лекції для учнів

У Херсонському держуніверситеті професори провели лекції для учнів
23 листопада професори факультету комп’ютерних наук, фізики та математики Херсонського державного університету провели цікаві та пізнавальні лекції для школярів. Заходи відбулися в рамках Днів науки та з метою профорієнтації.

У Херсонському державному університеті Дні науки направлені нагадати, що саме завдяки науковим досягненням світ рухається вперед. І, звісно, посприяти популяризації ролі науки у житті суспільства. Тож з нагоди святкування та з метою профорієнтаційної роботи професори кафедри фізики та методики її навчання зустрілися з учнями Херсонської спеціалізованої загальноосвітньої школи № 30 з поглибленим вивченням дисциплін природничо-математичного циклу та англійської мови.

Так, професор кафедри фізики та методики її навчання ХДУ Сергій Кузьменков розповів школярам про Нобелівські премії та Нобелівських лауреатів з фізики 2019-2020 років. Він зазначив, що всі 6 премій останніх двох років були присуджені за дослідження в астрономії або безпосередньо пов'язаних з астрономією. Розповідь професора супроводжувалася змістовною і яскравою презентацією.

Ані пандемія, ані відстань між країнами не стають на заваді в охочих пізнавати щось нове.

Цього ж дня, 23 листопада, на прямому включенні з Чехії, на платформі ZOOM з учнями спеціалізованої школи № 30 був професор кафедри фізики та методики її навчання ХДУ, доктор технічних наук, викладач Університету Яна Євангеліста Пуркінє в Усті-над-Лабем (Чехія) Сергій Бабічев. Він презентував школярам напрямок «Комп’ютерне моделювання фізичних процесів».

Херсонський державний університет — потужний багатопрофільний заклад вищої освіти, який є не лише освітньо-культурним, а й науковим центром півдня України. У житті науково-педагогічного колективу вишу наука посідає одне з провідних місць. Гордість університету – вчені, які своїми зусиллями та напрацюваннями забезпечують високий рейтинг ХДУ, долучаються до важливих науково-дослідних робіт, міжнародних проєктів, здійснюють підготовку висококваліфікованих кадрів та діляться своїми знаннями з підростаючим поколінням.

Прес-центр ХДУ
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів