«Ми стовідсотково забезпечимо законність на території Херсонської області»

«Ми стовідсотково забезпечимо законність на території Херсонської області»
Про це перший заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Єгор Устінов повідомив минулого тижня під час виїзного засідання колегії ЖКГ облдержадміністрації у місті Цюрупинську

«...Не секрет, що сьогодні увага громадян наших міст, областей, країни прикута зовсім до інших питань – питань політичних. Я не буду робити тут вигляд, що начебто нічого не відбувається, на жаль відбувається це і в Херсонській області. Хоча звичайно можу сказати, що тут «фашизм» і «беспредел» він не пройде. А що відбувається?

Я вам скажу. Ми розуміємо, що тут живуть наші діти, тут живуть наші сім'ї, те саме розуміє на щастя і так звана опозиція херсонська. Але це не хочуть розуміти ультра - радикали, які сьогодні починають вже експортувати свою революцію або імпортувати сюди до нас. Вже вчора, сьогодні і ми це бачимо, ця інформація повсюди йде - про неї пишуть, сюди починають приїжджати якійсь там загони з інших областей, з конкретними завданнями від своїх керівників.

У нас з вами трохи інша система цінностей, у нас трохи інша система вирішення цих питань, ми більш помірковано відносимося до всього цього. Тому я просив би на всі ці речі реагувати спокійно. Ми стовідсотково забезпечимо законність, дію Конституції на території Херсонської області. Будь-які спроби, будь-кого дестабілізувати ситуацію, якимось чином вивести, психічно і психологічно подіяти на наших колег ні до чого не призведуть.

От мені голови райдержадміністрацій телефонують, що у них там оці народні ради утворюються, якійсь там лідери знаходяться – це все психологічний вплив і я хотів би попросити вас все ж таки в цій ситуації не зважаючи ні на що зберігати спокій, бути впевненими в тому, що у нас на Херсонщині все буде спокійно, діяти згідно діючого законодавства і все буде гаразд. Іншого не буде.

Тому прошу вас всіх займатися важливими питаннями для життя нашої області. Впевнений, коли кожен з нас буде робити свою конкретну справу, ту справу за яку він отримує заробітну плату, ту справу яка близька йому, ту справу в якій він є фахівцем, у нас все з вами буде гаразд!».

Фото Олександр Корняков

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів