Посилено охорону херсонських лікарень

лікарні, охорона, карантин
Бійці Національної гвардії ще з серпня поточного року забезпечують охорону Херсонської обласної інфекційної лікарні. Відтепер, гвардійці військової частини 3056 охоронятимуть території двох міських лікарень - ім. Карабелеша та ім. Тропіних.

Такі дії обумовлені рішенням регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та з метою запобігання розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19.

"З сьогоднішнього дня, території двох херсонських лікарень та прилеглі ділянки патрулюватимуть наші військові наряди. Гвардійці слідкуватимуть за дотриманням ізоляційно-обмежувальних заходів в режимі цілодобово охорони", - розповів офіцер групи з організації служби військової частини 3056 капітан Василь КАРАСЬ.

Всі військові наряди НГУ, які залучаються до патрулювання закладів охорони здоров'я, забезпечуються засобами індивідуального захисту та дезінфікуючими речовинами.
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон