Херсонському держуніверситету виповнюється 103 роки

Херсонському держуніверситету виповнюється 103 роки
З поважною річницею Херсонський державний університет привітав ректор ХДУ Олександр Співаковський:

- Поважний вік, зважаючи на все, через що тобі довелося пройти: від двох світових воєн до розпаду Радянського Союзу. І зараз ти гордо височієш в незалежній Україні, з готовністю приймаючи виклики сьогодення!

Ти — результат сумлінної та наполегливої праці п’яти поколінь людей. Зараз твоє обличчя докорінно змінилося: комфортабельні коворкінг-зони, Наукова бібліотека, інноваційні лабораторії, сучасне обладнання, басейн, спортивний майданчик! Студенти, співробітники та жителі міста милуються дивовижною красою твого паркового містечка.

Окрім традиційних рівнів навчання (бакалаврат, магістратура), ти маєш свій унікальний проєкт — «Університет третього покоління». Це фантастична можливість подовжити життя людям і зробити його яскравішим!

Разом з тобою змінилися і ми. Рухатися вперед нам допомагає збереження пам’яті про нашу історію та наш з тобою шлях. Попереду — ще більше досягнень та перемог, ще більше успішних випускників та вмотивованих студентів! Без перебільшень, для всіх нас ти став другим домом — тут ми навчаємося, працюємо, спілкуємося і навіть відпочиваємо!


Дякую тобі за все, рідний Херсонський державний університет! Тільки разом і тільки вперед!, - закликав ректор Херсонського державного університету Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ.
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів