Технічна експертиза встановила факти фальсифікацій виборів на Херсонщині

Технічна експертиза встановила факти фальсифікацій виборів на Херсонщині
Технічна експертиза встановила факти дописок у протоколах про підрахунок голосів у виборчій документації Бехтерської сільської ТВК і Каховської міської ТВК. Про це йдеться у повідомленні на офіційній сторінці поліції Херсонської області у ФБ.

Поліція Херсонщини розслідує кримінальні провадження за фактом підробки виборчої документації.

В ході розслідування поліцейські з’ясували, що під час виборів депутатів Херсонської обласної ради до виборчої документації Бехтерської сільської ТВК та Каховської міської ТВК були внесені завідомо недостовірні відомості.

Поліцейські допитали в якості свідків деяких членів дільничних виборчих комісій, провели низку технічних експертиз документів і встановили факт дописок та домальовувань у протоколах про підрахунок голосів.

За даним фактом слідчі обласного главку поліції здійснюють досудове розслідування у кримінальних провадженнях за фактами за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 158-3 Кримінального кодексу України «Фальсифікація, підроблення, викрадення, пошкодження або знищення виборчої документації».

Досудове розслідування триває...


© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів