Почесний громадянин Скадовська

Скадовськ, вибори, Гавриш
Таким і залишиться назавжди в пам’яті багатьох жителів Херсонщини міський голова Скадовська (2006-2015рр) Олександр Васильович Гавриш.

Тепер, розглянувши клопотання жителів міста Скадовська та пропозицію секретаря Скадовської міської ради Сокольчука О.М., депутати хочуть офіційним статусом увічнити пам'ять про Олександра Гавриша. Нажаль, посмертно…

Про це йдеться у проекті рішення Скадовської міської ради: «Присвоїти звання "Почесний громадянин міста Скадовська" Скадовському міському голові (15 квітня 2006 року - 09 листопада 2015 року) ГАВРИШУ Олександру Васильовичу (посмертно) за видатні заслуги перед територіальною громадою міста та вагомий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток міста».

P.S. Не сумніваємось що відповідне рішення буде прийнято депутатами нового скликання Скадовської міської ради, адже Олександр Гавриш давно вже почесний громадянин Скадовська – у пам’яті людей…
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон