Херсонські школярі переможці Особистого Чемпіонату України зі спортивного орієнтування

школярі, спорт, орієнтування, переможці
Днями в Черкаській області пройшов особистий Чемпіонат України зі спортивного орієнтування бігом. У Чемпіонаті взяли участь 450 спортсменів з 18 регіонів України.

Херсонський Центр позашкільної роботи представляли вісім гуртківців під керівництвом Миколи Капари. Змагання проводилися упродовж трьох днів на дистанціях: «середній», «довгій», «короткій».

На «середній» та «довгій» дистанціях І-ші місця посів Данилюк Назарій, учень спеціалізованої школи №30. ІІІ місце подолавши «довгу» та ІІ місце на «корткій» виборола Біляєва Катерина (школа №35).

ІІІ-ті місця на «короткій» дистанції також посіли - Данилюк Назарій (спеціалізована школа №30) та Шеховцов Андрій (випускник гімназії №6).