Очільник поліції Херсонщини Олександр Прокудін: Ставлення людей до поліції – головний критерій оцінки її діяльності

Прокудін, поліція, оцінка роботи
На цьому очільник ГУНП Херсонщини Олександр Прокудін наголосив під час перевірки роботи двох районних відділень поліції Херсонської області: Іванівського та Нижньосірогозького.

Полковник поліції зустрівся з особовим складом підрозділів, заслухав результати роботи та окреслив їм основні вимоги діяльності.

Олександр Прокудін наказав підлеглим приділяти належну увагу громадянам та ретельно розглядати кожне звернення, адже ставлення людей до поліції – головний критерій оцінки її діяльності: «Ми маємо зробити так, щоб люди відчували себе у безпеці, а їх права були належним чином захищені».

Також очільник поліції Херсонщини відзначив працівників за відмінну службу під час забезпечення публічної безпеки і порядку на місцевих виборах.

Нагороди та подяки отримали двоє працівників сектору превенції Нижньосірогозького відділення поліції та чотири працівники Іванівського відділення поліції.

Відділ комунікації поліції Херсонської області
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон