У Херсоні мітингують працівники Херсонтеплоенерго

У Херсоні мітингують працівники Херсонтеплоенерго
В Херсоні працівники міського комунального підприємтва "Херсонтеплоенерго" вийшли на мітинг. Люди стоять на площі перед Херсонським міськвиконкомом з плаками у руках. Як повідомляє Суспільне, вимагають виплатити їм заробітну плату, яку не отримували вже півроку. Мітингарі періодично скандують, аби їх почули депутати, які зібралися на позачергову сесію.

Це вже вдруге працівники Херсонтеплоенерго приходять під стіни міськвиконкому. Перший раз вони мітингували 30 жовтня.Та кажуть, їх не почули. І заявляють - "Немає зарплати - немає тепла".

Дати початку подачі теплоносія визначено розпорядженнями міського голови Херсона Володимира Миколаєнка. Об'єкти соціальної сфери міста забезпечують теплом з 2 листопада. 9 листопада визначено початком опалювального періоду 2020 – 2021 років у м. Херсоні та датою подачі теплоносія до житлових будинків та інших споживачів, опалення яких здійснюється централізовано.


© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів