Мостоперехід у Херсоні буде добудований

Мостоперехід у Херсоні буде добудований
Після майже року переписок та бюрократичної тяганини у вересні 2020 року до Державного бюджету України вдалося включити фінансування відомого всім херсонцям довгобуду.

Мова йде про шляхопровід по просп. Адмірала Сенявіна – вул. Залаегерсег. На ці цілі Херсонському обласному бюджету виділяється субвенція у розмірі 300 млн грн.

Начебто все добре: гроші виділені, будівництво продовжується. Але, як свідчить звернення Херсонської ОДА, підрядні організації фізично не встигають виконати роботи на ці гроші. Це означає, що фінансування повернеться у бюджет, а Херсон залишиться без шляхопроводу.

Щоб забронювати кошти на добудову шляхопроводу у Державному бюджеті на 2021 рік, Ігор Колихаєв зареєстрував відповідний законопроєкт №4280. Він буде домагатися включення цієї статті видатків до бюджету у повному обсязі.

Доречи, цей законопроєкт – приклад вдалої та ефективної співпраці Херсонської облдержадміністрації з народними депутатами від Херсонщини: «Мені повідомили про проблему, я оперативно включився і є перші результати. Дуже би хотілось, щоб прикладів такої кооперації було більше. Адже тільки разом, об’єднуючи зусилля можна зробити життя в Херсоні та Херсонській області краще», - переконаний Ігор КОЛИХАЄВ.
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів