На Херсонщині фермерка виграла міжнародний грант

грант, кози, ферма, аутизм

У Всесвітній день сільських жінок, 15 жовтня, міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience нагородила переможниць конкурсу проєктів освітньо-грантової програми TalentA, яку компанія ініціювала вперше цього року в Україні. Corteva надала п’ять грантів на загальну суму 19 000 доларів США для підтримки фермерок із сільської місцевості та сприянню розвитку місцевих громад Одеської, Полтавської, Львівської, Херсонської та Закарпатської областей.

Третє місце та грант в 3000 доларів виграла жителька села Музиківка Херсонської області Тетяна Страмнова з проєктом «Контактна ферма «Коза Амальтея», що передбачає соціальну адаптацію дітей з аутизмом. Тетяна – мати двох особливих діток та власниця козиної ферми. Коли одного разу шкільна вчителька сказала, що завдяки взаємодії з тваринами її діти розвиваються краще за інших вихованців, жінка задумалася про створення контактної ферми для дітей з аутизмом в селі. Тепер вона отримає грант на розвиток своєї справи. Про це повідосляє CEE Corporate Communication.


© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів