Олешківський район Херсонщини вже пожив "по-новому"

Олешкі, Рищук, обіцянки
Так, красиво «по-новому» обіцяв пожити олешківцям ще у 2015 році кандидат у депутати Херсонської обласної ради Євген Рищук, тоді – палкий прихильник Петра Порошенка.

Почитайте і згадайте обіцяне: тут і залучення іноземних інвестицій, і створення сприятливих умов для розвитку підприємництва, і створення інфраструктури для туристичного бізнесу…

Повірили – обрали. І що? Багато заробили на цьому жителі Олешківського району? А дарма – ці ж кошти обласний депутат обіцяв витратити на соціальний захист, комунальне господарство, на освіту, медицину та культуру!

Що ж: не заробила громада за п’ять років грошей – немає чого і питати… про інші конкретні обіцянки обласного депутата:

- де ж в Олешках стоять нові цехи по переробці овочевої продукції, поліетилену, пелетів та брикетів? А новий сільськогосподарський ринок біля села Саги, де селяни могли б реалізувати вирощену продукцію - вже працює?

Чи може лікарні Олешківського району вже забезпечені найсучаснішим медичним обладнанням – томографами та маммографами?

Чи вже запрацював у районі сучасний сміттєпереробний завод? А як працює мережа соціальних продуктових магазинів, створена для забезпечення населення дешевими продуктами харчування? Можна їхати в Олешки скуплятися?

Не вийшло, не встиг, не виконав – ну, нічого, ще пообіцяє – на наступні п’ять років! Тепер на посаду хоче нову, а обіцянки ті самі – старі:

А що, в Олешківському районі люди знову повірять, почекають, житимуть і далі «по-новому»… Чи вже хочуть пожити по-людськи?

Обіцяє обіцяти Євген РИЩУК
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів