Юрій Соболевський: Разом ми збудуємо сучасну систему місцевого самоврядування, яка працюватиме на користь всієї громади

Соболевський, громада, вибори
Одним і головних пріоритетів, які політична партія «Слуга Народу» ставить для себе на місцевих виборах, є продовження боротьби з корупцією та зловживаннями владою на місцевому рівні.

«Зараз, коли ми будуємо в Україні правову державу, боротьба з корумпованими представниками старих еліт виходить на перший план. Саме верховенство права має бути тією метою, яка дозволить подолати корупцію та повернути добробут в Україну.

Ми робимо і надалі будемо робити все для захисту законних інтересів громадян, боротьби зі свавіллям. Будь-яка влада повинна служити суспільству, а не паразитувати на ньому. На це спрямовані як ініціативи з діджиталізації адміністративних процесів, знищення самої можливості неправомірних вчинків, так і зняття преференцій та посилення відповідальності представників органів влади та місцевого самоврядування.

Впевнений, разом ми збудуємо сучасну систему місцевого самоврядування, яка працюватиме на користь всієї громади», - прокоментував голова Херсонської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Юрій СОБОЛЕВСЬКИЙ.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів