Кращих освітян Херсонщини вітали у ХДУ

ХДУ, освітяни, вітання
З нагоди професійного свята, Дня працівників освіти, 2 жовтня, у Херсонському державному університеті зібралися представники освітянської галузі, міської та обласної влади.

З головної сцени освітнього закладу лунали слова привітань та вдячності вчителям. Так, голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв побажав усім педагогам здоров’я, оптимізму, наснаги та натхнення. Адже саме вчителі виховують молоде покоління українців, яким належить будувати державу.

«Те, що ви робите для майбутнього – безцінне», – наголосив очільник ХОДА. Також Юрій Гусєв вручив грамоти та подяки Херсонської обласної державної адміністрації.

Приємний сюрприз від ректора ХДУ Олександра Співаковського – два подарункових сертифікати на відвідування сучасного басейну університету для освітян.

«Вчитель – унікальна людина, яка відкриває світ, розвиває уявлення, дає можливість капіталізуватися, сформувати власні амбіції, показує інструментарій як досягти мети. Без вчителя неможливе майбутнє!», – зазначив у святковій промові Олександр Співаковський.

Начальниця управління освіти і науки ХОДА Ірина Дробиш відзначила найкращих представників педагогічної ниви нагородами Міністерства освіти і науки України.

Також для присутніх у залі підготували святковий концерт. Своїми виступами вітали народний ансамбль танцю «Ладовиця» (художній керівник – заслужений працівник культури України Валентин Васяк), заслужений артист України Віктор Гурба та народний дитячий хор «Жайвір» (художній керівник Роман Козян).

Прес-центр ХДУ
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів