Херсонський губернатор проінспектував Каховський район

гусєв, каховка, амбулаторія
Сьогодні голова Херсонської обласної держадміністрації Юрій Гусєв працює у Каховському районі. Про це повідомив сам губенатор у фейсбуці.

За участі керівників регіональних відділів поліції Херсонської області, Служби безпеки України та Каховської місцевої прокуратури губернатор провів зустріч із громадою. Йшлося про роботу правоохоронних органів, децентралізацію, протиепідемічну ситуацію в області та районі зокрема. Також Гусєв отримав скаргу від представниці батьківського комітету Костогризівської гімназії щодо припинення роботи закладу, в якому навчаються близько 100 учнів з двох сіл та пообіцяв відпрацьовати це питання.

Очільник області проінспектував хід будівництва Любимівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини (готовність об’єкта - понад 85%, тривають внутрішні роботи, здійснюється влаштування телекомунікаційних мереж) і запланував 19 жовтня бути на відкритті амбулаторії під час повторного візиту у Каховський та Великолепетиський райони.


© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів