Волонтери Херсонського держуніверситету змінюють формат роботи

ХДУ, волонтери, благодійність
28 вересня вперше у навчальному році відбулися збори Волонтерського центру Херсонського державного університету. Адже молодь освітнього закладу завжди активно допомагає усім, хто цього потребує. А також ініціює та долучається до різноманітних благодійних акцій.

Вітаючи студентство керівниця гуманітарного відділу ХДУ Лариса Жмак зазначила, що до Волонтерського центру приходять за покликанням душі. Також Лариса Анатоліївна відмітила, що попереду на доброчинників чекає багато роботи: «Першочергово маємо затвердити Положення. Згідно якого робота волонтерів буде тривати більш дистанційно та у соціальних мережах».

Також Лариса Жмак висловила сподівання, що на факультетах волонтерська робота буде більш активною.

На зборах виступила голова волонтерського руху ХДУ Альвіна Єлік. «Нам варто продумати й обговорити плани на наступний рік. Адже наразі ми опинилися в непростих умовах пандемії». Як наголосила Альвіна, волонтери й надалі продовжуватимуть організовувати благодійні акції за різними напрямками.

Варто відмітити, що вже шостий рік поспіль студенти-активісти плідно співпрацюють з відомим іспанським волонтером Маріо Ґарсія Калатаюдом. Тож доброчинець завітав до студентів не випадково. Разом обговорили плани майбутньої співпраці. Що ж до самого гостя, то за словами Маріо Ґарсія Калатаюд, Херсонський державний університет займає особливе місце у його серці: «Студенти тут завжди допомагають та ніколи не залишаються байдужими», – зазначив благодійник.

Прес-центр ХДУ

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон