В Олешках вшанували героїв партизанського руху

Олешки, Потоцький, вшанування
Щороку, 22 вересня, у День партизанської слави вшановуємо учасників партизанського руху в роки Другої Світової війни.

Участь в урочистих заходах з нагоди вшанування пам’яті учасників партизанського руху, які пройшли біля пам’ятного знаку землякам-партизанам в Олешках, взяли голова Олешківської районної ради Павло Потоцький, заступник голови районної ради Костянтин Буганов, заступник Олешківського міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ольга Петриченко, голови районної та міської ради ветеранів Васильєва Віра Дмитрівна, Федоренко Тамара Василівна.

Плине час, однак пам’ять про зроблене народними месниками у ті страшні часи житиме вічно. Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів партизанів Олешківського району, які завжди залишаються для кожного з нас прикладом патріотизму, незламного духу та безмежної любові до рідної землі.

Свято бережемо пам’ять про ті далекі роки, про мир, який потрібно берегти, і про безсмертний подвиг партизанів та підпільників.

За матеріалами Олешківської районної ради

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон