На Херсонщині провели екологічну акцію до Міжнародного дня чистих берегів

гола пристань. річка, дніпро, конка, акція
19 вересня до Міжнародного дня чистих берегів на Херсонщині відбулась екологічна акція. Берег річки Конка, біля «0 км Дніпра», у м. Гола Пристань прибрали небайдужі місцеві жителі разом з місцевою владою, бізнесом та працівниками Басейнового управління водних ресурсів нижнього Дніпра.

Крім того, участь в екотолоці взяв перший заступник Голови Державного агентства водних ресурсів України Олексій Кузьменков. На важливості даної акції та розвитку екологічної культури населення наголосив перший заступник голови обласної державної адміністрації Дмитро Бутрій, який долучився до заходу.

Місце для проведення акції вибрано невипадково, адже саме у гирлі річки накопичується зазвичай найбільша кількість побутового сміття, яку вниз за течією несуть води. Прибирання відбулося з дотриманням карантинних вимог: учасники були в масках, рукавичках та зберігали соціальну дистанцію.


© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів