В Олешківському районі намагаються врятувати медицину

В Олешківському районі намагаються врятувати медицину
Аби зруйнувати міфи щодо намірів закриття лікарень та скорочень медпрацівників вторинної медичної ланки під час реалізації медичної реформи, голова Олешківської районної ради Павло Потоцький разом з директором комунального підприємства «Олешківська ЦРЛ» Олегом Попенком здійснили важливий виїзд у район, а саме відвідали Виноградівську та Брилівську медичні установи.

Під час зустрічі з персоналом можновладці пояснили яким чином мережа медичних закладів району буде збережено замість колишніх дільничних лікарень у районі створили так звані регіональні підрозділи терапевтичного відділення КП «Олешківська ЦРЛ» і, як наслідок, маємо дозвіл на проведення медичної практики на даних територіях.

Людей заспокоїли і запевнили, що ніяких «ліквідацій і скорочень» не буде, а наявного фінансового ресурсу вистачає для нормального функціонування закладів охорони здоров’я принаймні до кінця нинішнього року.

За матеріалами Олешківської районної ради
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів