В Олешківському районі намагаються врятувати медицину

Олешки, медицина, райрада
Аби зруйнувати міфи щодо намірів закриття лікарень та скорочень медпрацівників вторинної медичної ланки під час реалізації медичної реформи, голова Олешківської районної ради Павло Потоцький разом з директором комунального підприємства «Олешківська ЦРЛ» Олегом Попенком здійснили важливий виїзд у район, а саме відвідали Виноградівську та Брилівську медичні установи.

Під час зустрічі з персоналом можновладці пояснили яким чином мережа медичних закладів району буде збережено замість колишніх дільничних лікарень у районі створили так звані регіональні підрозділи терапевтичного відділення КП «Олешківська ЦРЛ» і, як наслідок, маємо дозвіл на проведення медичної практики на даних територіях.

Людей заспокоїли і запевнили, що ніяких «ліквідацій і скорочень» не буде, а наявного фінансового ресурсу вистачає для нормального функціонування закладів охорони здоров’я принаймні до кінця нинішнього року.

За матеріалами Олешківської районної ради
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон