Завершився футбольний турнір до Дня міста Херсона

Херсон, турнір, фінал
У Херсоні відбувся фінал футбольного турніру «Шкіряний м’яч - 2020» між юними футболістами закладів загальної середньої освіти Дніпровського, Суворовського і Корабельного районів, присвяченого 242-й річниці заснування Херсону.

Перемогу і Суперкубок «Нам тут жити», після серії пенальті у справжньому двобою з хлопцями НВК №48 Дніпровського району, що вчора стали володарями Суперкубку районного турніру, вибороли спортсмени спеціалізованої школи № 27 Суворовського району.

Вперше до суддівства турніру «Шкіряний м’яч» був запрошений широко відомий у спортивних колах арбітр UEFA, Заслужений працівник фізкультури і спорту України Володимир ВОЛОДІН, що, безумовно, вплинуло на рівень фінальних ігор.

Справжнім сюрпризом і нагородою для учасників фіналу стало і спілкування з майстрами футболу – гравцями «Продексіма»: юні футболісти усіх трьох шкільних команд отримали щасливу можливість пограти у «дорослий» футбол з відомими на Херсонщині майстрами.

В нагородженні та спілкуванні з майбутніми зірками українського футболу взяли участь депутат Херсонської обласної ради Юрій Рожков, начальник управління освіти Херсонської міської ради Юрій Ніконов, голови Дніпровської і Суворовської районних у місті рад Владислав Кондратов та Андрій Задніпряний, депутат Корабельної районної у місті ради Наталія Чорненька.

Свято дитячого футболу завершилось, турнір «Шкіряний м’яч» чекає на наступний сезон.

Прес-центр Дніпровського райвиконкому м. Херсона
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів