У ХДУ для майбутніх аспірантів провели консультацію з англійської мови

ХДУ, аспіранти, Співаковський
Вчора, 4 вересня, у Херсонському державному університеті відбулися організаційні збори вступників в аспірантуру. Адже вже наступного тижня у нашому освітньому закладі стартують вступні іспити до аспірантури.

Привітав майбутніх аспірантів ректор ХДУ Олександр Співаковський. Він відмітив, що сьогодні в аудиторії зібралася молодь, яка буде формувати майбутнє Херсонщини та країни в цілому. «Сподіваюся, що разом з Херсонським державним університетом ви сформуєтеся як особистість та досягнете успіху», – наголосив ректор.

Успішно пройти етап вступних випробувань та отримати статус аспіранта Херсонського державного університету побажав перший проректор Сергій Омельчук. Він наголосив, що цьогоріч переважна більшість вступників – магістри, які мають дипломи з відзнакою.

Згідно з рішенням приймальної комісії ХДУ всі, хто подавав документи, отримали допуск до екзаменів. Про це присутніх проінформувала керівниця відділу аспірантури та докторантури ХДУ Олександра Штепенко. Вона вручила присутнім в аудиторії допуски до екзаменів.

Доцентка кафедри англійської мови та методики її викладання Оксана Москвичова провела консультацію та пробне тестування з англійської мови.

Прес-центр ХДУ

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів