У Скадовську відбудеться фестиваль кращих інклюзивних практик

У Скадовську відбудеться фестиваль кращих інклюзивних практик
З 4 по 6 вересня в курортному місті Скадовськ на базі дитячого оздоровчого закладу імені Ю.О. Гагаріна відбудеться фестиваль кращих інклюзивних практик “Україна без кордонів”.

Фестиваль проводиться ГО “Херсонська обласна організація підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей “Сонячні діти Херсонщини”, за фінансової підтримки Всеукраїнської благодійної організації “Даун Синдром” та АТ “Укрсиббанк” у рамках проєкту “Срібна монетка”.

Учасники фестивалю дізнаються імена переможців конкурсу “Кращі інклюзивні практики України-2020”, який було оголошено в січні минулого року. Його мета – популяризація досягнень у сфері соціальної інклюзії, досвіду подолання соціального відчуження. Крім того, присутні обміняються досвідом впровадження інклюзії в різних регіонах нашої країни.

Так, у фестивалі візьмуть участь близько 200 організаторів проєктів-фіналістів конкурсу “Кращі інклюзивні практики України-2020” з Херсонської, Чернівецької, Київської, Тернопільської, Запорізької, Сумської, Волинської, Миколаївської, Вінницької та Львівської областей.

З програмою фестивалю ви можете ознайомитися за посиланням: https://cutt.ly/CfxzSy6
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів