Херсонський Академічний ліцей ім.О.В.Мішукова дав старт новому навчальному року

ХДУ, ліцей, новий рік
У Херсонському академічному ліцеї ім.О.В.Мішукова при ХДУ відбулися урочистості з нагоди святкування Дня знань! Враховуючи виклики сьогодення, захід пройшов у парковій зоні Херсонського державного університету.

З вітальним словом до присутніх на святі звернулася директорка Херсонського академічного ліцею імені О.В.Мішукова при ХДУ Галина Бібік.

«День знань – це свято нового навчального року, яке відкриває шлях до нових знань та перемог. Бажаю вам із гордістю носити звання – ліцеїст Херсонського академічного ліцею ім.О.В.Мішукова», – зазначила директорка. Також Галина Бібік побажала успіхів у навчанні та з легкістю долали всі проблеми й труднощі.

Академічний ліцей імені О.В.Мішукова багато років підтримує тісний зв'язок з Херсонським державним університетом. Цього року найбільший відсоток вступників ХДУ – ліцеїсти. Від імені університету ректор Олександр Співаковський привітав ліцеїстів та викладачів.

«Двері Херсонського державного університету завжди відкриті для вас! Ми розглядаємо наш університет, як корпорацію по обслуговуванню освітніх інтересів студентів. Ми створюємо у закладі комфортне середовище, аби ви могли тут розвиватися та капіталізуватися», – зазначив Олександр Співаковський.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять засновника Ліцею – професора, колишнього ректора ХДУ Олега Васильовича Мішукова.

Проректори ХДУ виконали почесну місію – вручили ліцеїстам похвальні грамоти за досягнення у навчанні та перемоги у різноманітних наукових конкурсах і олімпіадах.

Завершилося свято знань вокальним привітанням від викладачів Херсонського академічного ліцею імені О.В.Мішукова.

Прес-центр ХДУ

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів