Голова Олешківської райради привітав з Днем Конституції України

Олешки, День Конституції, Потоцький
Голова Олешківської районної ради Павло Потоцький, від імені депутатського корпусу райради, привітав з державним святом – Днем Конституції України:

Сьогодні, 28 червня в Україні відзначають День Конституції. Це свято було засноване в знак великої поваги до основного закону держави, стверджуючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення.

Конституція увійшла в суспільне життя як символ державності і демократії, гарантія незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична та економічна багатоманітність — фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

Давайте ж разом, чітко дотримуючись Конституції України, творити майбутнє нашої країни, розбудовувати правову, демократичну державу. Хай мир і взаєморозуміння сприяють зміцненню та розвитку нашої державності, впевненості в завтрішньому дні, стабільності та достатку в кожній родині. Зі святом!

Павло ПОТОЦЬКИЙ
Голова Олешківської районної ради

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів